12602G سوئیت Summer Garden مدت کوتاهی قبل  از تور امریکا در سال ۹۳ توسط برادران  سرجیو اسد یکی از آرزوهای وی یعنی ساخت موسیقی فیلم به حقیقت پیوست . کارگردانان ژاپنی – که از علاقمندان گیتار کلاسیک بالاخص برادران اسد بود به آنها ساخت موسیقی متن فیلم Natsu No Niwa که در انگلیسی به معنای Summer Garden را میدهد . فرصت بسیار کوتاه بود وی شبانه روز بر روی قطعات کار میکرد و آنها را برای تکمیل برای برادرش ارسال میکرد . این سی دی بایستی در تاریخ معینی برای کارگردان ارسال  میشد درست دو روز قبل از ضبط اودیر اسد در هنگام بازی با فرزندش به زمین می افتد و دو انگشت وی آسیب جدی میبینند با وجود درد شدید در انگشت وی حاضر نمیشود تا این موقعیت طلایی را از دست دهد و وی قطعات را به همراه برادرش ضبط میکند هر چند بعد از ضبط به مدت بیش از دو ماه مجبور به استراحت میشود چرا که دو انگشت وی در حادثه شکسته بودند و وی با همین شکستگی به ضبط کار پرداخت .در هر حال کار ضبط به پایان رسید و این قطعات بعنوان موسیقی فیلم برگزیده شدند . این فیلم داستان سه همکلاسی هست که در تابستان با مردن مادربزرگ یکی از این سه پسر همراه میشود . پس از این واقعه پسران به موضوع مرگ علاقمند میشوند و در این بین توجهشان به پیرمردی که به تنهایی زندگی میکند جلب  که در این بین ماجراهای بسیاری میان این سه پسر و پیرمد اتفاق می افتد . داستان به زیبایی واقعیت مرگ و زندگی را به تصویر میکشد .

 

شما میتوانید ۲۲ قطعه از این مجموعه شامل دوئت و تکنوازی بهمراه نت تمامی این آثار و سی دی صوتی منتشر شده را از تالار تخصصی گیتار قسمت گیتار کلاسیک – بانک نت  دریافت نمایید .

گوش کنید :

Summer Garden

Farewell

 

۱٫ Opening
۲٫ Summer Garden
۳٫ Farewell
۴٫ Friends
۵٫ Unbalanced
۶٫ Train of Thoughts
۷٫ First Encounter
۸٫ Old Man
۹٫ Walk on a Bridge
۱۰٫ Morgue
۱۱٫ Invitation
۱۲٫ Well
۱۳٫ Water Frenzy
۱۴٫ Watermelon
۱۵٫ Helping Hands
۱۶٫ Rain Storm
۱۷٫ Remembrance
۱۸٫ Search
۱۹٫ Dreams
۲۰٫ Passage
۲۱٫ Farewell
۲۲٫ Butterflies

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
cloob سوئیت Summer Garden viwio سوئیت Summer Garden twitter سوئیت Summer Garden facebook سوئیت Summer Garden google buzz سوئیت Summer Garden google سوئیت Summer Garden digg سوئیت Summer Garden yahoo سوئیت Summer Garden

Related posts:

  1. آموزش گیتار ۱- دست چپ
  2. شش سوئیت برای تکنوازی ویولنسل