otmarlib3 اتمار ليبرت

بعداز پایان تحصیلات مسافرتهای متعددی به کشورهای اروپا کرد و توانست برداشتهای زیبایی را که از موسیقی روسیه و اسپانیا کرده بود با احساس لطیف و عمیق خود در آمیزد و اولین جرقه هنر موسیقی خود بنام « فلامنکو » را بوجود آورد.

 

تاثیر این موسیقی آنچنان لیبرت را متحول ساخت که در سال هزار و نهصد و هشتاد و شش با اقامت در شهر « سانتا فی » ایالت « نیومکزیکو » آمریکا تمام تجربه سالهای گذشته خود را در رشته موسیقی JAZZ & FUNK GROOVE کنار گذاشت و در کنار کار در رســــــتورانهــــــــــای شهر «سانتافی» مشغول تکمیل نوعی موسیقی فلامنکو شد که بتواند جذابیت خاصی برای تمام مردم دنیا (نه اهالی مناطق خاص) داشته باشد.

 

لیبرت اولین گروه خود را در سال ۱۹۸۸ به نام LUNA NEGRA تشکیل داد؛ اولین اثر این گروه در سال ۱۹۸۹ به نام MARITA SHADOE & STORMS منتشر شد. با انتشار این اثر زیبای لیبرت اکثر رادیو هایی که طالب موسیقی NEW AGE بودند؛دائمآ آلبوم این هنرمند با استعداد را در سراسر غرب آمریکا از ایستگاه رادیو های خود پخش میکردند؛ نتیجاتآ نوای زیبای این گروه به گوش مسئولین شرکت HIGHTER OCTAVE RECORDS رسید سپس آلبوم قبلی او با اجرای مجدد به نام NOUVAEAU FLAMENCO NV در سراسر دنیا پخش شد. واین آغاز محبوبیت بین المللی وی بود زیرا زمانی که اجرای جدید آلبوم به گوش دوستداران موسیقی آنها رسید باعث درخواست کنسرت های متعددی در سالهای ۱۹۸۹ و ۱۹۹۰ از آنها شد و آثار این گروه در رتبه سوم جدول موسیقی آمریکا قرار گرفت.

 

گروه لیبرت در سال ۱۹۹۲ آلبوم جدید خود را به نام SOLO PARATI منتشر کرد که هنرمند معروف « سانتانا » SANTANA نیز اجرائی در آن داشت و یکی دیگر از هنرمندانی که با اجرای اثر UNFORGETABLE (متعلق به پدرش) درآلبوم لیبرت شهرت او را افزایشی چشمگیر داده« ناتالی کول » دختر « نتکین کول » معروف بود این شهرت باعث تقاضای کنسرت های متعدد دیگری در سراسر اروپا و آمریکای جنوبی برای وی شد. که همگی با موفقیت همراه بود.

 

آلبوم ساعاتی بین شب و روز این گروه استاندارد جدیدی را ا ز تلفیق موسیقی SOUL & BLUES بوجود آورد.آلبوم دیگر این گروه به نام EUPHORIA با انواع مختلف میکس و اجرای متنوع در صدر آلبومهای موسیقی و رقص محلی دنیا در آمد. از دیگر اثار لیبرت: تسلیم عشق « SURRENDER LOVE » – بارسلونا « BARCELONA » – شبهای گرانادا و بعد از باران اشاره کرد

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
cloob اتمار ليبرت viwio اتمار ليبرت twitter اتمار ليبرت facebook اتمار ليبرت google buzz اتمار ليبرت google اتمار ليبرت digg اتمار ليبرت yahoo اتمار ليبرت

هیچ مطلب مرتبطی وجود ندارد