P91412AB9 204x300 كتاب آموزشي گيتار كلاسيك ويژه نابينايانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسیقی ایران، در این کتاب که به همراه سی دی ارائه شده، آموزش گیتار برای اولین بار در ایران در راستای متناسب سازی برای افراد کم بینا و نابینا از دو روش گویا و خط بریل استفاده شده است.

یکی از مهمترین اهداف تالیف این مجموعه تعال هرچه بیشتر بین مربیان و هنرجویان نابیناست.

این کتاب در دوازده جلسه شامل نکات اساسی تئوری موسیقی و تکنیک ها و تمرین های مختص به هرجلسه است که تعداد این جلسات بنا بر میزان سن، استعداد و تمرین در افراد مختلف متفاوت است. همچنین بواسطه  سهولت استفاده از علائم موسیقی ،شناسنامه این علائم در ابتدای کتاب آمده است.

کتاب آموزشی گیتار کلاسیک ویزژه نابینایان حاصل بیست سال سابقه و تجربه سعید رشیدی در زمینه نوازندگی و تدریس گیتار کلاسیک به ویژه برای نابینایان است که از سوی نشر نای و نی در بازار کتاب منتشر شده است.

پدیدآورنده:
نویسنده:سعید رشیدی
ناشر:

نای و نی
۳۶ صفحه – رحلی (شومیز) – چاپ ۱ – ۱۰۰۰ نسخه
تاریخ نشر:۰۵/۰۲/۸۹
قیمت پشت جلد :۵۰۰۰۰ ریال

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
cloob كتاب آموزشي گيتار كلاسيك ويژه نابينايان viwio كتاب آموزشي گيتار كلاسيك ويژه نابينايان twitter كتاب آموزشي گيتار كلاسيك ويژه نابينايان facebook كتاب آموزشي گيتار كلاسيك ويژه نابينايان google buzz كتاب آموزشي گيتار كلاسيك ويژه نابينايان google كتاب آموزشي گيتار كلاسيك ويژه نابينايان digg كتاب آموزشي گيتار كلاسيك ويژه نابينايان yahoo كتاب آموزشي گيتار كلاسيك ويژه نابينايان

Related posts:

  1. متد آموزشی سوزوکی برای گیتار
  2. کتاب های آموزشی فلامنکو
  3. نکات مفید آموزشی گیتار – شماره یک
  4. شارون ایزبین نوازنده برجسته گیتار کلاسیک
  5. مصاحبه با گلفام خیام نوازنده گیتار کلاسیک
  6. جان ویلیامز و نکاتی در زمینه صدادهی در گیتار کلاسیک
  7. چگونه همیشه به نواخن گیتار کلاسیک علاقه مند باشیم؟
  8. تکنیک گیتار کلاسیک شارون آیزبین
  9. تکنیک خفه کردن سمیهای باس در گیتار کلاسیک – دمپ
  10. کنترل فیزیکی در هنگام نوازندگی گیتار کلاسیک