دلایل انتخاب ” خانه گیتار ایران ” برای تبلیغی موثر و مفید در زمینه محصولات مرتبط موسیقی و گیتار
پس از موفقیت سایت ” گیتار برای همه “( که در آبان سال ۸۳ راه اندازی شد ) در سال ۹۱ رسانه ” خانه گیتار ایران ” برای اشاعه و گشترده نمودن فعالیت های تخصصی در زمینه موسیقی بالاخص گیتار شروع به فعالیت نمود و سایت ” گیتار برای همه بعنوان زیر مجموعه این سایت قرار گرفت.

۱) خانه گیتار ایران  تنها مجله‌ی الکترونیکی تخصصی گیتار در ایران میباشد که بیش از هفت سال سابقه نشر محتوا در اینترنت را دارا میباشد

۲) خانه گیتار ایران برگزار کننده بیش از دهها کنسرت و مستر کلاس تخصصی گیتار در ایران بوده است و بسیاری از نوازندگان ایران و مخارج از ایران با این مجموعه همکاری داشته اند.(برای دیدن لیست کلیک کنید )

۳) خانه گیتار با بیش از هفت سال سابقه‌ی فعالیت، یکی از پایدارترین و با سابقه‌ترین مجلات الکترونیکی تخصصی موسیقی در ایران است که با مدیریت حامد فتحی نوازنده و مدرس سناخته شده ایران اعتبار بالایی را در میبان اهالی هنر بدست آورده است.

۴) خانه گیتار ایران  فقط یک وب‌سایت نیست بلکه مجموعه‌ای از چندین وب‌سایت و وب‌سرویس مختلفه که مخاطبین زیادی رو از انواع گرو‌ه های سنی با سلایق مختلف، به سمت کسب و کار شما می‌فرسته.

۵)اگر در زمنیه گیتار و محصولا مرتبط با موسیقی فعالیت میکنید مسلما تنها رسانه ای که مخاطب در سرتاسر ایران دارد میتواند کمک بسزایی در معرفی محصولات شما داشته باشد.

 شیوه تبلیغ :

۱) گرافیگی : شامل یک تصویر گرافیکی ثابت یا متحرک به همراه ارجاع توسط لینک به مقصد مورد نظر

۲) تبلیغ متنی به همراه ارجاع توسط لینک به مقصد مورد نظر

۳)رپرتاژ آگهی شامل معرفی محصولات و گفتگوی اختصاصی

۴)استفاده از خبرنامه

۴)تبلیغ به شیوه خود شما

موارد منع تبلیغ:

۱) فروشگاه های غیر مجاز اینترنتی

۲)تدریس خصوصی موسیقی

۳)محصولات غیر مرتبط موسیقی

شما میتوانید با پست الکترونیکی با مسوولین سایت تماس حاصل فرمایید و با دادن مشخصات و همچنین درج شماره تلفن جهت برقرای ارتباط و با ذکر تبلیغ مورد نظر راهنمایی های لازم و تعرفه تبلیغ را دریافت نمایید.

مدیریت :

info@hamedfathi.com